Špongia 2022

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Termíny

20. október (št)

Koniec registrácie

21. október (pi)

Vyhlásenie zadania

7. november (po)

Koniec súťaže

14. november (po)

Prezentácie

Úvod

Špongia je súťaž v programovaní počítačových hier pre študentov základných a stredných škôl. Súťažiaci majú 17 dní, aby na zadanú tému spravili najlepšiu hru, akú dokážu. Znie to zaujímavo? Prečítaj si pravidlá, zlož svoj 1-6 členný tím a prihlás sa do súťaže! (Registrácia už skončila. Ak ste sa nestihli registrovať, skúste šťastie o rok.)

Súťaž je určená pre študentov základných a stredných škôl, ale ostatní sa môžu zúčastniť exhibične. To znamená, že sa normálne do súťaže prihlásia, vyrobia hru podľa zadania a odprezentujú ju, ale nebudú hodnotení ani zaradení do poradia. Vysokoškoláci a iní záujemci: Ak chcete zistiť, čo vo vás je, a vyskúšať si, aké je vyrobiť celú hru za dva týždne, pozývame vás zúčastniť sa!

Súťaž sa skončila

Programátori doprogramovali, grafici dografikovali, zvukári dozvukovali, porota doporotovala a výsledky sú známe. Môžete si vyskúšať odovzdané hry, zbierať inšpiráciu a tešiť sa na budúci ročník.

Spomienka na minulý ročník

Tento rok sa koná už sedemnásty ročník súťaže. Pravidlá sa od minulého ročníka v drobných detailoch zmenili, odporúčame dobre si ich pozrieť.

Minulý rok vyhrala hra Steal The Style od tímu Komand Studio. Ostatné hry si môžete pozrieť vo výsledkovej listine.