Špongia 2016

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Na svete je viac sliepok, ako ľudí?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2016 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Untitled
  2. Prvočísla
  3. Paulinia
  4. Banana Dragons Inc.
  5. EpicFail
  6. Millennium
  7. NiečoSomVymyslel
  8. EaM
  9. Programathors
  10. Halushka
  11. 4EverAlone
  12. 4:45
  13. Tri Sixty Nouskoup
  14. Army of two
  15. TEAM - ATTACK

1. Untitled

Rebirth

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Jaroslav Paška, Kristína Gáliková, Majo Valovič
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: RGSS, Javascript, Java, C#
Celkové hodnotenie: 87%

Untitled 1

Stránka projektu

2. Prvočísla

Miners

Zloženie tímu: Dávid Debnár, Karolína Krajčíková
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Unity, C#, Illustrator
Celkové hodnotenie: 85%

Prvočísla 1

Stránka projektu

3. Paulinia

Zabudataja

Zloženie tímu: Paulína Smolárová
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: python
Celkové hodnotenie: 81%

Paulinia 1

Stránka projektu

4. Banana Dragons Inc.

Banana Enlightened & the weeaboocalypse

Zloženie tímu: Ondrej Ambruš, Samo Poláčik, Stanislav Száras, Dustin Nguyen
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Game Maker
Celkové hodnotenie: 78%

Banana Dragons Inc. 1

Stránka projektu

5. EpicFail

BVS

Zloženie tímu: Samuel Ladislav Šindler, Jozef Číž, Monika Kreuzerová, Samuel Gabura
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Python - pygame
Celkové hodnotenie: 75%

EpicFail 1

6. Millennium

Thinking outsite the BOX

Zloženie tímu: Juraj Vasek, Tomáš Červeň, Martin Havelka, Juraj Jánošík, Ján Remeň, Marián Šimo
Škola: Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Martin
Vývojový nástoj: GML
Celkové hodnotenie: 69%

Millennium 1

Stránka projektu

7. NiečoSomVymyslel

Escape from Axos

Zloženie tímu: Adam Perinay, Samuel Gabriel Zeman, Juraj Vašut, Jakub Vacula
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 67%

NiečoSomVymyslel 1

8. EaM

Prebudenie

Zloženie tímu: Erik Moravec, Martin Bendel
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Unity 3D (C#, javascript)
Celkové hodnotenie: 67%

EaM 1

9. Programathors

Savior of Uranus

Zloženie tímu: David Klúčovský, Dávid Daniš, Daniel Matejovič, Veronika Vojtaníková
Škola: Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa, Stredná súkromná umelecká škola animovanej tvorby
Vývojový nástoj: Clickteam Fusion 2.5
Celkové hodnotenie: 66%

Programathors 1

Stránka projektu

10. Halushka

Ultimate Apocalypse

Zloženie tímu: Matej Kuhn
Škola: CZŠ Banská Štiavnica
Vývojový nástoj: Unreal engine, Blender
Celkové hodnotenie: 64%

Halushka 1

11. 4EverAlone

SpongiaApocalypse

Zloženie tímu: Adam Bobocký
Škola: Gymnázium Jozefa Lettricha Martin
Vývojový nástoj: Unity, C#
Celkové hodnotenie: 62%

4EverAlone 1

Stránka projektu

12. 4:45

Apokalypsa 2030

Zloženie tímu: Ondrej Zigo
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 58%

4:45 1

Stránka projektu

13. Tri Sixty Nouskoup

Cupocalypse

Zloženie tímu: Matej Revaj, Nina Dudáková, Ema Kozinová, Viktoria Pravdová
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Blender game engine (Python, C++)
Celkové hodnotenie: 53%

Tri Sixty Nouskoup 1

14. Army of two

Dave's Road to Hell

Zloženie tímu: Viktor Ščerbak, Martin Beško
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unreal engine 4
Celkové hodnotenie: 45%

Army of two 1

15. TEAM - ATTACK

City of Crime

Zloženie tímu: Michal Onduš, Roman Wágner, Roman Labuš, Samo Tittel
Škola: GLN
Vývojový nástoj: RGSS, Javascript, Java, C#
Celkové hodnotenie: 42%

TEAM - ATTACK 1