Špongia 2021

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Med sa nekazí a je ho možné jesť aj po 3000 rokoch?

Registrácia

Registrácia je ukončená.

Registrované tímy

Registrovaných máme 118 ľudí a 31 tímov!

Exhibičná účasť:


!!!!!!!aNosorosce
Adam Kisac(kapitán) Vykricnik Kvinta C spmndag
Damian Dlhos Strojny pomocnik Kvinta C spmndag
Peter Siebert Kormidelnik Kvinta C spmndag
Martin Lipka Nosoroscomechanik Kvinta C spmndag
Timotej Bezak Radiodostojnik Kvinta C spmndag
python - pygame

!.+?
Stanislav Bezák(kapitán) Kapitan Septima SPMNDAG
Peter Deván dizajnovač Septima SPMNDAG
Filip Jay Doba kreslič Septima SPMNDAG
Matej Donoval dizajnovač #2 Septima SPMNDAG
Anamária Šutková kreslič #2 Septima SPMNDAG
Matej Zigo zvukár Septima SPMNDAG
C# (UNITY)

404
Tereza Juríčková(kapitán) Programátorka, Grafika 4.M Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa
Peter Zlámala Programátor 4.Y Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa
Eythan Králik Grafika 4.M Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa
Oliver Solenský Programátor 4.M Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa
JS (asi)

404 Name not found
Daniel Križan(kapitán) Programovanie, Prokrastinátor Kvinta B Gymnázium Ladislava Novomeského
Jakub Kvačka Programovanie, Zradca I.A Gamča
Samuel Kvačka Programovanie, Cholerik I.A Gamča
Martin Lehotský Grafik, Psychológ Kvinta B Gymnázium Ladislava Novomeského
C# (Unity)

4PPS0CLABP
Filip Bujdák(kapitán) uhorka 1C Stredná škola života
Marek Lámoš kukurica 9A Základná škola života
Tomáš Bujdák zemiak 9A Základná škola života
python

AE
Tomáš Hutňan(kapitán) Kapitán, Programátor Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Jakub Blišťan Programátor Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Robert Hudák Grafik, Zvukový dizajnér Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Dávid Kepič Programátor Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Jakub Kukura Grafik, Zvukový dizajnér Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Adrián Mikolaj Programátor Sexta A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Unity, C#

ALEJKA 971
Tamara Drančáková(kapitán) kapitánka, scenáristka, programátorka Príma B GALEJE
Gregor Krištof návrhár, programátor Príma B GALEJE
Matej Puchalla návrhár, dokumentarista, grafik Príma B GALEJE
Tomáš Ruščák grafik, zvukár, programátor Príma B GALEJE
Róbert Dudáš scenártista, programátor, grafik Príma B GALEJE
Miroslav Steiner Scenárista, grafik Príma B GALEJE
Scratch

CS Hustle (Exhibičná účasť)
Samuel Šulovský(kapitán) Programátor Universität Wien
Mária Matejová Grafička ŠpMNDaG
Michal Róbert Žák Programátor Universität Wien
Jin-Jin Lee Programátorka Universität Wien
C++

ChycenýBlbeček
Enriko Gurvai(kapitán) Kapitán, programátor III.C SOŠTaS Levice
Dávid Kállai programátor III.C SOŠTaS Levice
C# + Unity

Deer in front of a Tesla (Exhibičná účasť)
Red Kalab(kapitán) CEO of Executable (non-)Binaries 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Emil Choparinov CEO of Code / CEO Manager of Dorito Distribution 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Tadas Majorovas Code Frankenstein 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Jan Kotrč Based department honorary member 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Simon Bezemer professional noob 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Elena Stroiu Can draw stick figures 1st year bachelor Vrije Universiteit Amsterdam
Unreal engine (asi)

GSA
Jakub Florek(kapitán) kapitán kvarta GSA
Andrea Urmínová koder oktáva GSA
Marián Šípka pešiak 1.B GSA
Matúš Neštepný člen 1.A GSA
Python

Imobilný Hrošíci
Lukáš Lipka(kapitán) Programátor II.B ŠPMNDaG
Alfréd Prímus Balancer/game tester/ poslíček II.B ŠPMNDaG
Klára Serátor Grafika II.B ŠPMNDaG
Python

Inteligentné technológie bez inteligencie
Daniel Rzeszoto(kapitán) Programátor, Promo 2.AT SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Nikolas Michalička Programátor, Grafika 2.AT SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Patrik Žalman Programátor, Promo 2.AT SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Martin Magvaši Programátor, Zvuk 2.CI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Michal Lukáčik Programátor, Grafika 2.CI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Lukáš Úradník Programátor, Grafika 2.AT SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Python- pygame

Komand Studio
Martin Kopčány(kapitán) Kapitán, Programátor Septima Gymnázium Jána Chalupku
Tomáš Siman Marketing, Internety Septima Gymnázium Jána Chalupku
Matúš Páleník Dizajn Septima Gymnázium Jána Chalupku
Veronika Slivková Ešte nevieme Septima Gymnázium Jána Chalupku
Andrej Praslička Ešte nevieme Septima Gymnázium Jána Chalupku
Michal Pôbiš Ešte nevieme Septima Gymnázium Jána Chalupku
Godot

K🍩blihy
Theo Sirota(kapitán) Všetko čo nemá v názve 'design' Kvinta A ŠpMNDaG
Silvia Kátlovská Graphic & sound design Kvinta A ŠpMNDaG
Dominika Trudičová Graphic & sound design Kvinta A ŠpMNDaG
Samuel Šoltys Všetko Kvinta A ŠpMNDaG
Oliver Grega Programming, graphic design, marketing Prvá D SPŠE
Unity (C#)

Marshmallow Team (Exhibičná účasť)
Michal Miškerník(kapitán) Robenie písmenok 24. Škola života
Annamária Klimkovič Robenie obrázkov 25. Škola života
C#

Nabrúsené ceruzky
Šimon Sobek(kapitán) Programátor, audio, grafika 8 Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188
Lukáš Sobek Grafika IV Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188
Nio Kešeľ Zvuk 9 ZŠ Trstené pri Hornáde
Unity

NÁDEJ ZOMIERA POSLEDNÁ
Tomáš Galamboš(kapitán) hlavný programátor, hlavný animátor, hlavný grafický dizajnér, hlavný testovač, hlavný rozdelovač úloh,... 4.B Gymnázium, Grősslingová 18, Bratislava
C#

One Lonely Chap
Alexander Kišš(kapitán) Kapitan, Programátor, Grafik 2.C GAMČA
Python - pygame

PANIC! (Exhibičná účasť)
Viktor Ščerbak(kapitán) Kod a tak vselico ?? ČVUT Praha
Lin Pham Komplet cela grafika, veľký rešpekt ?? ČVUT Praha
Robert Popelka Robo ?? ČVUT Praha
Unreal Engine 4

PG
Filip Solarz(kapitán) Program,grafika,zvuk Prima A Gamča
Pavol Rybár Program,trailer hry,screenshoty Prima A Gamča
Scratch

Paranoia
Miloš Marejka(kapitán) Programátor III.BI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Milan Babuljak Programátor III.BI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Lukáš Horník Grafika III.BI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Jaroslav Synek Programátor III.BI SPŠIT Kysucké Nové Mesto
C#, Unity

Plešaté programy
Jakub Kovaľ(kapitán) Programátor, grafika, kapitán Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského
Tomáš Čikovský Programátor, profesionálny nolifer Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského
Python - pygame

Tetra Games
Juraj Hušek(kapitán) Kapitán, programátor 4.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Pavol Lukáč 3D design, grafik 4.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Matej Borghouts Tester, promo 4.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Ivan Danček UI grafik, promo 4.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Unity(C#)

ToxicBase
Michal Haverlík(kapitán) Programator, Grafik, Kapitan, Designer tercia A Gymnáyium Gröslingova
Marian Kovaľ Programator, Designer tercia A Gymnáyium Gröslingova
Matej Cisko Programator, Designer tercia A Gymnáyium Gröslingova
C#(unity)

Trabant Corporation
Matúš Mišiak(kapitán) Programovanie, koleso Kvarta A GAMČA
Alexandra Klčová Hudba, autorádio Kvarta A GAMČA
Richard Viskup Programovanie, volant Kvarta A GAMČA
Filip Žitňan Grafika, stierač Kvarta A GAMČA
Jakub Hýbal Grafika, predné svetlo Kvarta A GAMČA
Filip Dubina Programovanie, nárazník Kvarta A GAMČA
Web

Vecheť
Roland Vízner(kapitán) Kapitán Baklažán 3.A GAMČA
Liliana Gejdošová Paradajkový šalát 3.A GAMČA
Šimon Gáži Uhorka ideálnej veľkosti 3.B GAMČA
Vladimír Drobný Uhorka neupresnených rozmerov 3.A GAMČA
Tomáš Chrenko Tomáš 3.A GAMČA
Python - pygame

Zabijáci
Peter Kovács(kapitán) Programátor 2 LEAF academy
Matej Kuhn Grafika atď. 3 LEAF academy
C# (Asi)

Zábudlivci
Tomáš Kováč(kapitán) Programátor Kvinta B GAMČA
Jakub Šiagi Programátor Kvinta A GAMČA
Lukáš Koiš Programátor Kvinta A GAMČA
Godot (asi)

ø
havoš(kapitán) koordinátor prokrastinácie oktáva gjh
Adam Existencia Septima Gamča
Viktor acot() Oktáva Gamča
čo príde pod ruku

Σ
Leo Oros(kapitán) Programovanie, design Kvinta A Gymnázium, Alejová 1
Abigail Beblavá Programovanie, kreslenie Kvinta A Gymnázium, Alejová 1
Martin Kozár Hudba Kvinta A Gymnázium, Alejová 1
Matúš Libák Programovanie, promo Kvinta A Gymnázium, Alejová 1
Unity (C#)