Špongia 2020

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Očný kontakt je dôležitý prvok pri verbálnej komunikácií?

Registrácia

Registrácia je ukončená.

Registrované tímy

Registrovaných máme 113 ľudí a 29 tímov!

Exhibičná účasť:


!.+?
Stano Bezák(kapitán) Programátor, kapitán sexta A špmndag
Donoval Grafika, testovanie sexta A špmndag
Anamaria sutkova Grafika sexta B špmndag
Filip Doba zvuk sexta A špmndag
Maťo zigo testovanie, zvuk sexta A špmndag
unity (C#)

(√0)^2
Šimon Borovský(kapitán) Programátor, Zvuk 1.C GAMČA
Filip Antala Programátor 8zš Felix
Alex Kišš Programátor, Zvuk 1.C GAMČA
Adam Babušek Grafik 1.NB Gymnázium Bilíková
Unity, C#

1 + 2 = 4
Theo Sirota(kapitán) Kapitán, Programátor Kvarta A SpMNDaG
Silvia Kátlovská Ilustrátorka, Grafička Kvarta A SpMNDaG
Dominika Trudičová Zvukárka, Scenáristka Kvarta A SpMNDaG
Unity (C#)

ANEMONE
Antónia Amosová(kapitán) Kapitánka, programátorka, zvuk Septima GAMČA
Zuna Hochelová Programátorka, promo, grafička Septima GAMČA
Natália Ligačová Programátorka, grafička, promo Septima GAMČA
Ela Dlugopolská Grafička, zvuk Septima GAMČA
Agnes Keveová Grafička, tester, promo Septima GAMČA
pygame

Avogard
Tomáš Kováč(kapitán) konštanta Kvarta B GAMČA
C#, Unity

Betaroot
Adam Gramblička(kapitán) Programátor Sexta GAMČA
Martin Belluš Programátor Sexta GAMČA
Matúš Duchyňa Programátor, Hudba Sexta GAMČA
Matúš Pálka Programátor Sexta GAMČA
Matej Repa Programátor, Grafik Sexta GAMČA
Michal Urban Programátor, Grafik Sexta GAMČA
C# Unity

Black Crab Studio
Branislav Fekeč(kapitán) Grafik, Programátor, Promo II.AL SPŠ IT KNM
Milan Babuljak Programátor, Zvukové efekty II.BI SPŠ IT KNM
Miloš Marejka Programátor, Grafik II.BI SPŠ IT KNM
Tatiana Michalíková Tester II.BI SPŠ IT KNM
C# (Unity)

CS Hustle (Exhibičná účasť)
Samuel Šulovský Programátor 3. Universität Wien
Mária Matejová Grafička VII. A ŠpMNDaG
Miruna-Diana Jarda Programátorka 3. Universität Wien
Ilinca Vultur Programátorka 3. Universität Wien
Michal Róbert Žák Programátor 3. Universität Wien
C

Cenzúrované inkognito
Ivana Kováčová(kapitán) inkognito Sekunda A GAMČA
Adela Filkornová cenzúra Sekunda A GAMČA
Python, Pygame

EdProduction
Eduard Fekete(kapitán) proste šetko + kapitán Sexta C Gymnázium Alejová 1, Košice
Matej Vasky programátor, matematik + plukovník Sexta C Gymnázium Alejová 1, Košice
Daniel Pavelek 2D grafik, 3D grafik, 4D grafik, ... + vodič Sexta C Gymnázium Alejová 1, Košice
Matej Pokorný GameDesigner, PríbehMajster + izolant Sexta C Gymnázium Alejová 1, Košice
Richard Geroč grafik bodu, 1D grafik, 2D grafik + impostor 3.C Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Košice
Unity, C#

Firelight Visions (Exhibičná účasť)
Jakub Vacula(kapitán) Game design / 3D Artist 2.roč EUBA-FPM
Matúš Chovan Developer 3.roč FIIT STU
Ľubomír Fundárek 3D Artist 6.roč STU
Matej Krč Developer 5.roč FEI STU
Lucka Bachratá Technical Artist - -
Unity (C#)

How To Make Games
Peter Mochnacký(kapitán) Programátor 4.AI SPŠIT KNM
Tobias Krkoška Grafik, programátor 4.AI SPŠIT KNM
Miroslav Klieštik Grafik, zvukár 3.CI SPŠIT KNM
C# Unity

NAT
Timotej Launa(kapitán) programátor, kapitán 7.ročník Centrum voľného času Šaľa, ZŠ J.C. Hronského SA
Andrej Mihálik programátor prima Centrum voľného času Šaľa, SG Cenada BA
Nina Miháliková grafička tercia Centrum voľného času Šaľa, SG Cenada BA
Scratch

Nabrúsené ceruzky
Šimon Sobek(kapitán) Programátor, grafik 7 Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188
Lukáš Sobek Grafik 7 Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188
Nio Kešeľ Zvuk 8 ZŠ Trstené pri Hornáde
Scratch

Nevydarený pikasovia
Lukáš Lipka(kapitán) Kapitán tlupy pikasov. Jediný je gramotný. I.B ŠPMNDaG
Adam Rybár Jediný vie nakresliť rovnú čiaru I.B ŠPMNDaG
Rastislav Sládeček Rozhodne (ne)má pravdu. Mentor. I.B ŠPMNDaG
Dominik Bezák Zvukár I.A ŠPMNDaG
JAVA

PADAMAT
Peter Siebert(kapitán) Určite nie hasič Kvarta C ŠpMNDaG
Timotej Bezák Timový duch Kvarta C ŠpMNDaG
Adam Kišac Hasič Kvarta C ŠpMNDaG
Damian Dlhoš Mierotvorca Kvarta C ŠpMNDaG
Martin Lipka Pojedac cokoladi Kvarta C ŠpMNDaG
Python/pygame

Prismaball Studios
Jakub Hýbal(kapitán) Všetko Tercia A GAMČA
BASIC - AGK2

Tetra Games
Juraj Hušek(kapitán) kapitán, programátor 3.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Pavol Lukáč 3D design, grafik 3.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Ivan Danček UI grafik, promotér 3.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Matej Borghoust tester, promotér 3.G Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Unity(C#)

TnU
Jakub Kovaľ(kapitán) Programátor, grafik Kvarta A Gymnázium Ladislava Novomeského
Daniel Križan Programátor, animátor Kvarta B Gymnázium Ladislava Novomeského
Jakub Kvačka Programátor, grafik Kvarta B Gymnázium Ladislava Novomeského
Samo Kvačka Programátor, grafik Kvarta B Gymnázium Ladislava Novomeského
Marek Vyrva Zvukár Tercia Gymnázium Ladislava Novomeského
Samuel Bobro Grafik 8.B Základná škola Mierová
Unity(C#)

Toxic Base
Michal Haverlík(kapitán) Programátor Sekunda A GAMČA
Marián Kovaľ Programátor Sekunda A GAMČA
Jakub Hladík Grafika Sekunda A GAMČA
Adrián Šimko Grafika, Promo, Testovanie Sekunda A GAMČA
Rastislav Pech Testovanie, Promo Sekunda A GAMČA
Teodor Gertler Programátor Sekunda A GAMČA
C# (Unity)

Trabant corporation
Matúš Mišiak(kapitán) kapitán, programovanie Tercia A GAMČA
Alexandra Klčová grafika, hudba Tercia A GAMČA
Richard Viskup programovanie, web Tercia A GAMČA
Jakub Brňák programovanie, web Tercia A GAMČA
Filip Dubina programovanie, web Tercia A GAMČA
Filip Žitňan programovanie, feelgood management Tercia A GAMČA
Python (Pygame)

UanI
Patrik Hitka(kapitán) Programátor 4. Ročník Gymnázium Grösslingová
Martin Jalkoczy Grafik 4. Ročník SPSE Hálová
C#

Unknown Štamgasti
Michal Kóňa(kapitán) Kapitán, Developer, Sound Designer 1.BE CVČ Šaľa, SPŠE Nové Zámky
Matej Hrabala Developer, Grafik 1.AI CVČ Šaľa, SPŠE Nové Zámky
Karol Majer Developer, Tester, Grafik 9. ročník CVČ Šaľa, ZŠ P. Pázmánya Šaľa 9.
Python/tkinter

Water-Grafika
Gabriel Dunajský(kapitán) Kapitán programátor 1B gymnázium Grösslingová
Lukáš Vöroš grafika 1B gymnázium Grösslingová
Alexander Fleischman zvuk 1B gymnázium Grösslingová
Michal Illavský testovanie grafika 1B gymnázium Grösslingová
Ján Porunčan Programovanie 1B gymnázium Grösslingová
asi Unity

teamname.exe has stopped working
Samuel Šoltys(kapitán) kapitán, programátor, grafik Kvarta A ŠpMNDaG
Oliver Grega grafik, programátor Kvarta A ŠpMNDaG
Leo Schmitzer programátor, zvukár Kvarta A ŠpMNDaG
BASIC - AGK2

ä
Viktor Balan(kapitán) Blancmange Septima GAMČA
Havoš Koordinátor prokrastinácie Septima GJH
Kaleráb [pridavne meno] programator Septima ŠPMNDaG
brainf**k (nezáväzne)

Štefan
Maximilián Kubík(kapitán) vodca Septima GAMČA
Jozef Hoschek bude sa hádať s rozhodcami Septima GAMČA
Viktor Balázsi jediný vie kresliť Septima GAMČA
Jakub Hummel ak sa to pokazí je to jeho chyba Septima GAMČA
Martin Dyttert má vždy pravdu Septima GAMČA
pygame, gimp

Πtahaya
Lenka Hake(kapitán) kapitánka, program oktáva B Gymnázium, Alejová 1, Košice
Veronika Nemjová grafika, zvuk sexta B Gymnázium, Alejová 1, Košice
Barbora Marcinčáková grafika, zvuk sexta C Gymnázium, Alejová 1, Košice
Godot

PΛNIC (慌てる)
Viktor Ščerbak(kapitán) Kapitán, hudba, kód Oktáva A ŠpMNDaG
Martin Beško Typek co robi vselico co nikto iny nechce Oktáva A ŠpMNDaG
Lin Pham Grafik Oktáva A ŠpMNDaG
C++ / Unreal Engine 4