Špongia 2020

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Na svete je viac sliepok, ako ľudí?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2020 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Πtahaya
  2. PΛNIC (慌てる)
  3. Tetra Games
  4. NAT
  5. Nabrúsené ceruzky
  6. !.+?
  7. EdProduction
  8. ANEMONE
  9. How To Make Games
  10. ä
  11. Cenzúrované inkognito
  12. Štefan
  13. Black Crab Studio
  14. Water-Grafika
  15. 1 + 2 = 4
  16. Trabant corporation
  17. (√0)^2
  18. PADAMAT
  19. TnU
  20. Avogard
  21. Nevydarený pikasovia

Exhibičná účasť:

1. Πtahaya

Derrick the Pandemic Medic

Zloženie tímu: Lenka Hake, Veronika Nemjová, Barbora Marcinčáková
Škola: Gymnázium, Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Godot
Celkové hodnotenie: 94%

Pitahaya-1

Stránka projektu

2. PΛNIC (慌てる)

Stay Away From Me

Zloženie tímu: Viktor Ščerbak, Martin Beško, Lin Pham
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C++ / Unreal Engine 4
Celkové hodnotenie: 90%

Panic-1

Stránka projektu

3. Tetra Games

Expandant Morbus

Zloženie tímu: Juraj Hušek, Pavol Lukáč, Ivan Danček, Matej Borghoust
Škola: Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Vývojový nástoj: Unity(C#)
Celkové hodnotenie: 87%

TetraGames-1

Stránka projektu

4. NAT

Stay Negative

Zloženie tímu: Timotej Launa, Andrej Mihálik, Nina Miháliková
Škola: Centrum voľného času Šaľa (ZŠ J.C. Hronského SA, SG Cenada BA)
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 85%

NAT-1

Stránka projektu

5. Nabrúsené ceruzky

Zombie apocalypse

Zloženie tímu: Šimon Sobek, Lukáš Sobek, Nio Kešeľ
Škola: Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188, ZŠ Trstené pri Hornáde
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 82%

NabruseneCeruzky-1

Stránka projektu

6. !.+?

Pandemic 3000

Zloženie tímu: Stano Bezák, Donoval, Anamaria sutkova, Filip Doba, Maťo zigo
Škola: špmndag
Vývojový nástoj: unity (C#)
Celkové hodnotenie: 79%

!.+?-1

Stránka projektu

7. EdProduction

Na vlastnú päsť

Zloženie tímu: Eduard Fekete, Matej Vasky, Daniel Pavelek, Matej Pokorný, Richard Geroč
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Košice
Vývojový nástoj: Unity, C#
Celkové hodnotenie: 79%

EdProduction-1

Stránka projektu

8. ANEMONE

Locked Down Cities

Zloženie tímu: Antónia Amosová, Zuna Hochelová, Natália Ligačová, Ela Dlugopolská, Agnes Keveová
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: pygame
Celkové hodnotenie: 77%

ANEMONE-1

Stránka projektu

Instagram

9. How To Make Games

Shelter

Zloženie tímu: Peter Mochnacký, Tobias Krkoška, Miroslav Klieštik
Škola: SPŠIT KNM
Vývojový nástoj: C# Unity
Celkové hodnotenie: 76%

HowToMakeGames-1

Stránka projektu

10. ä

REDACTED

Zloženie tímu: Viktor Balan, Havoš, Kaleráb
Škola: GAMČA, GJH, ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: Python (knižnice pyglet, curses/windows-curses a Pillow)
Celkové hodnotenie: 74%

PrehlasovaneA-1

Stránka projektu

11. Cenzúrované inkognito

Adventura

Zloženie tímu: Ivana Kováčová, Adela Filkornová
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Python, Pygame
Celkové hodnotenie: 73%

CenzurovaneInkognito-1

Stránka projektu

12. Štefan

Infectio

Zloženie tímu: Maximilián Kubík, Jozef Hoschek, Viktor Balázsi, Jakub Hummel, Martin Dyttert
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: pygame, gimp
Celkové hodnotenie: 72%

Stefan-1

Stránka projektu

13. Black Crab Studio

I will survive

Zloženie tímu: Branislav Fekeč, Milan Babuljak, Miloš Marejka, Tatiana Michalíková
Škola: SPŠ IT KNM
Vývojový nástoj: Unity, Audacity, Blender
Celkové hodnotenie: 72%

BlackCrabStudio-1

Stránka projektu

14. Water-Grafika

SIMPLE RULES

Zloženie tímu: Gabriel Dunajský, Lukáš Vöroš, Alexander Fleischman, Michal Illavský, Ján Porunčan
Škola: gymnázium Grösslingová
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 70%

WaterGrafika-1

15. 1 + 2 = 4

Crazy & Sick

Zloženie tímu: Theo Sirota, Silvia Kátlovská, Dominika Trudičová
Škola: SpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity(C#), GIMP, Audacity, Adobe Illustrator, Affinity Designer
Celkové hodnotenie: 68%

1a2je4-1"

Stránka projektu

16. Trabant corporation

Last Chance

Zloženie tímu: Matúš Mišiak, Alexandra Klčová, Richard Viskup, Jakub Brňák, Filip Dubina, Filip Žitňan
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Python 3.8, Pygame 1.9.6, VS Code
Celkové hodnotenie: 62%

TrabantCorporation-1

Stránka projektu

17. (√0)^2

Ganus Privalus

Zloženie tímu: Šimon Borovský, Filip Antala, Alex Kišš, Adam Babušek
Škola: GAMČA, Felix, Gymnázium Bilíková
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 54%

OdmocninaZNulyNaDruhu-1

Stránka projektu

18. PADAMAT

NAUGHTY VIRUS

Zloženie tímu: Peter Siebert, Timotej Bezák, Adam Kišac, Damian Dlhoš, Martin Lipka
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: pygame
Celkové hodnotenie: 54%

PADAMAT-1

Stránka projektu

19. TnU

Last Hope

Zloženie tímu: Jakub Kovaľ, Daniel Križan, Jakub Kvačka, Samo Kvačka, Marek Vyrva, Samuel Bobro
Škola: Gymnázium Ladislava Novomeského, Základná škola Mierová
Vývojový nástoj: Unity(C#)
Celkové hodnotenie: 53%

TnU-1

Stránka projektu

20. Avogard

Avogard platformer

Zloženie tímu: Tomáš Kováč
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 53%

Avogard-1

Stránka projektu

21. Nevydarený pikasovia

SAVE THE COUNTRY

Zloženie tímu: Lukáš Lipka, Adam Rybár, Rastislav Sládeček, Dominik Bezák
Škola: ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: Java, piskel, pixlr/e, pixlr/x, audacity, GIMP
Celkové hodnotenie: 50%

NevydarenyPikasovia-1

Stránka projektu

CS Hustle (Exhibičná účasť)

Glitch

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Mária Matejová, Miruna-Diana Jarda, Ilinca Vultur, Michal Róbert Žák
Škola: Universität Wien, ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C, GBDK

CSHustle-1

Stránka projektu