Špongia 2007

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Termíny

4. október (št)

Koniec prihlasovania tímov

5. október (pi)

Vyhlásenie zadania

22. október (po)

Koniec súťaže

29. október (po)

Prezentácie

Nie tak úplný koniec...

Súťaž sa síce skončila, ale ešte by sme radi od vás dostali spätnú odozvu. Nech ste už boli v publiku, súťažiaci alebo učiteľ, napíšte nám prosím na spongia@smnd.sk, ako ste Špongiu vnímali. Čo vám dala, čo zobrala, nejaké tie plusy či mínusy; proste váš názor. My váš príspevok zvážime a možno vaše návrhy použijeme v ďalšom ročníku... V každom prípade si ceníme každú reakciu.

Poďakovanie

Poďakovanie patrí všetkým tým, ktorí sa na súťaži podieľali. V prvom rade za spoluorganizáciu vďaka Aninovi, ktorý si našiel čas; Danovi, za ochotu, trpezlivosť a kreatívne nápady; Zuzke, s ktorou som tentoraz nejednal; Dáši a Majovi za ochotu byť porotou, a mnohím ďalším, ktorí sa podieľali na prezentačnej časti (Masli, baby zo septimy, pani riaditeľka... :P:))

Ďalej nemôžem nepovedať "vďaka" za účasť všetkým tímom a ich členom. Stráviť vyše dvoch týždňov tímovou prácou vo svojom voľnom čase nie je samozrejmosť. Naozaj si to vážime.

Koniec súťaže

Pondelok 29 októbra prebehlo na Škole pre mimoriadne nadané deti vyhodnotenie súťaže Špongia 2007. Doobeda prebehli prezentácie, ktoré boli nasledované udeľovaním cien.

Týmto bola súťaž definitívne ukončená. Publikum videlo hry, súťažiaci boli odmenení, organizátori si vydýchli. Alebo nie? Bude ešte ďalší ročník?

Novinky v pravidlách

Minuloročných účastníkov iste bude zaujímať, čo bude nové/iné na tohtoročnej Špongii.

V prvom rade, najväčšia zmena sa týka dĺžky trvania súťaže. Namiesto minuloročných 9 dní je tentoraz času dvakrát toľko: 18 dní, čo sú dva týždne plus okolité víkendy

Druhá najväčšia zmena spočíva v tom, že sú pozvaní aj žiaci iných škôl, konkrétne Gymnázium Grösslingova a Gymnázium Jura Hronca. Pevne veríme, že sa radi zapoja.

Ostatné zmeny sú menšieho charakteru, napríklad zmena v kategóriách. Kompletné pravidlá nájdete v sekcii Čo je to & Pravidlá.